Použití stmívače a spotřeba stmívače
1) Chtěl bych pro hlavní světlo na chodbě dva okruhy, jeden aby zapínal světlo klasicky vypínačem na 100% a druhý aby při vypnutém vypínači zapnul večer to samé světlo přes astronomické hodiny a přes stmívač třeba jen na 10%, s tím že bych dle potřeby světlo zapnul vypínačem na 100% a při vypnutí vypínačem by se světlo večer vypnulo zase jen na 10%.
2) Je možné stmívačem ztlumit žárovku na jednu desetinu svítivosti, tedy že 10 watová žárovka bude mít spotřebu 1 wat a jakou spotřebu v tomto případě bude mít stmívač?
3) je možné zeslabit světlo stmívačem až na nulu?